Canlar fincanlar

15 Ekim 2012 Pazartesi

Garnier BB Krem - Pek Mucizevi Ulu Krem

    Garnier'in yeni ürünü. Kutusunun üzerinde de, TV reklamlarında da aynı slogan geçiyor; Mucizevi Cilt Kusursuzlaştırıcı!


   Ürünü, geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinin,  tüm yüz ürünlerinde bir alana ikincisi bedava promosyonuna dayanamayıp edindim.

   Tüm ürünleri kapının girişine yığmışlardı kapıdan giren kişiler ilk olarak makyaj ve yüz ürünlerinin içine gömülmüş şahsımı gördüğü için süpermarket hoşgeldin tabelası gibi hissettim kendimi ve en acelesinden ne alacaksam alıp çıktım. İşte Garnier BB krem ile tanışmam bu şekilde oldu. 

   İlk olarak sizlere söylemem gereken şey; bu kremin iki ton seçeneği var. Biri Açık Ton (Light) diğeri Orta Ton (Medium).. Tabii ben bundan bir haber olduğum için gördüğüm ilk kutuyu sepete attım.. Siz ürününüzü alırken buna dikkat edin..


  Böylece elimde iki kutu Orta Ton olmuş oldu. Ne de olsa koyu ton değil  deyip kendimi teselli ettim. Hemen denemeye aldım. İlk sürdüğünüzde çok koyu bir renk gibi oluyor, fakat kremin şu yanı çok ilginç ki;  dağıtmaya başladığınız anda yumuşuyor şeffaflaşıyor, bir nevi saydam bir krem halini alıyor.


   


    Orta Ton bende koyu durmadı. (Açık tenli olmama rağmen) Sadece ten rengimin bir ton koyusu gibi oldu ki fondöten kullanımı için hep ten rengimizin bir ton koyusunu ya da açığını önerirler. Bu açıdan ben rengini beğendim. 

   Bu kreme tam anlamıyla renk veren bir fondöten diyemeyiz, sadece nemlendirici krem de diyemeyiz . En çok dikkatimi çeken şey iri gözenekleri kapatmasıydı zaten pürüzsüzleştirici etkisi de buradan geliyor. Kremin çıkış noktası hepsi bir arada teknolojisiymiş. Nemlendiriyor, cilt tonunu eşitliyor ve cilde parlaklık veriyor. Hiç birinde uzman değil, ama hepsinden biraz biliyor gibi..

   Parfümlü ürünlere alerjisi olanlar için üzücü ama içinde yüksek oranda parfüm var. Benim diyen kalıcı parfüme taş çıkarır o derece kalıcı bir koku.. Kimi kesimler beğenmeyecektir ancak ben sevdim kokusunu da..

    Efendim Sargita der ki ;  Ben ürünü beğendim fakat büyük oranda bir kapatıcılık beklemeyin . .Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Red Bow Tie