Canlar fincanlar

14 Ekim 2012 Pazar

Selamlar

     Hepinize selamlar!
     Şu anda okuduğunuz bu blog uzun bir aradan sonra beynimden taşan fikirlerimi paylaşma dürtüsünün bir sonucudur.
    Bloğumu tek bir etiket altına almayacağım. Bu büyük bir bir haksızlık olur çünkü.
Şöyle ki;
   Yeni çıkan veya benim yeni denediğim tüm ürünlerle ilgili fikirlerimi paylaşacağım. Böylece bir sürü para harcayıp aldığımız ürünleri aldıktan sonra hüsran yaşamanızı bir derece önlemiş olacağım.
  Efendime söyleyeyim ben yandım siz yanmayın diyeceğim ya da koşun alın anacım diyececeğim..

   Her zaman makyaj, yüz bakımı olmaz. Bazen de dinleneceğimiz tutar, o zaman da tatlı tarifler veririm. Halet-i ruhiyeme bağlı bu işler.. :)

   Günlük hayatımda başıma gelen saçmalıkları ve gülünç olayları da burada paylaşacağım. Bu bölüm utanç verici olabilir kimi kesimler için ama saçmalık yapılmaya utanılmıyorsa ifşa edilmesinde de bir çekince görülmemeli..  :)

   Ha ben kim miyim?

Ne herkes gibiyim ne de herkesten çok farklıyım.
Uzun cümleler kurmaya gerek yok kelimelerle hayatımı anlatayım; psikoloji, akvaryum, renkler, müzik, sessizlik, bilim-kurgu, evcil hayvanlar, arada bir iyi insanlar, genelde saçma sapan insanlar.

    Bloğumun adı ''Sargita Der Ki'' çünkü ben öyle istedim. Link üzerinde -ki yi ayıramadığım için rahatsızlandın farkındayım ama yapacak bir şey yok . Bazen öyle olur elinden bir şey gelmez. Ayy çok dertlendim bak şimdi. Neyse..

E tabi hep bana hep bana olur mu? Olmaz! Bloğumu takip eden bir tanecik nar tanecik takipçilerime zaman zaman çekilişle küçük hediyelerim olacak. 

   Uzun lafın kısası  Sargita der ki;  Hoşgeldin, Takipte kal ve ilk ürün yazımı bekle !


Sargita Not: Evet ben iki noktayı çok severim.. :)Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Red Bow Tie