Canlar fincanlar

17 Ekim 2013 Perşembe

Elseve Arginine - Dove Theraphy - Aussie Deep Conditioner Reconstructor

Hepinize merhaba,
Bugün itibariyle ilk kutularını bitirdiğim bir kaç saç ürününü ve fikirlerimi sizlerle paylaşmaya karar verdim.
              


     Ürünlerden ilki bir kaç ay önce edindiğim ancak kullanmaya bir ay önce başladığım saçı ısıdan koruyan Dove Theraphy ürünü. 
     Her sabah saçlarını yıkayan ve tabii kurutup şekil veren biri olarak saçı fönün zararlarından koruyan bir ürün benim için kaçınılmaz.. 
     Dove 'un bu ürünü hem saçımın elektriklenmesini azaltıyor, hem kolay taranmasını sağlıyor. 
     İşin fenası girdiğim bir kaç yerde ürünü göremedim.. 


   Elseve Arginine Direnç serisinin bu ürününü seçip kullandım. Şahsen bir serinin etkisini görmek için diğer çıkarılan bir milyon adet ürününü de satın almam gerekiyorsa bu kadar para vereceğime gidip kuaförde bakım yaptırırım diye düşünenlerdenim. Yani en iyi sonuç için gidip şampuanımızı da, kremimizi de, spreyimizi de köpüğümüzü de alın olayı bana hoş gelmiyor.
   Neyse saç diplerine masajla uygulanan bu ürünün hiç bir hayrını görmedim. Aksine ertesi sabah saçlarım kazık gibi oluyordu. 
Tavsiye etmiyorum.Elseve Yıpranma karşıtı bakım kremi. Bu baya bi bereketli çıkmıştı, çok uzun süre kullandım, saç kırıklarıma çok iyi gelmişti ve saçlarımı yumuşak yapıyordu.Nemli saça uygulanan sıvı saç kremlerinin piyasaya sunulması ile birlikte bu ürünün devri bende kapandı. 
Ama hakkını yememek lazım, iyi bir ürün.

Bu da bu ay Watson's mağazasından aldığım İngiliz marka Aussie deep conditioner, reconstructor (yeniden yapılandırıcı) ürünü. 
Hasar görmüş saçları yeniden yapılandırmak ve onarmak içinmiş. Yarıladım şişeyi ama henüz çok büyük bir faydasını görmedim, iyi bir saç kremi değil, yumuşatmıyor saçı.  Bir de kapağı yok sıktıkça geliyor falan aniden elinizden düşse ve üstüne bassanız ortalık battı :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Red Bow Tie