Canlar fincanlar

25 Ekim 2013 Cuma

Golden Rose - Holiday Nail Color 66

Hepinize merhaba,
Her iş dönüşü olduğu gibi bugün eve dönerken yine önüme gelen mağazalara ve parfümerilere göz gezdireyim dedim.
Derken derken Golden Rose' un parfümerinin orta yerinde sepetin içine yığılmış ojelerini gördüm. İçlerinde bir renk vardı ki beni al beni al diyordu resmen. Dayanamadım kaptım hemen.
Eve geldim hemen ojeyi denemeye giriştim. Asıl olay burada başlıyor zaten.
İlk sürüşümde Allah allah bu niye pütür pütür oldu böyle deyip tırnağımdan çıkarıp tekrar sürdüm. Ama baktım ikincide de aynı pütür pütür görünüm oluyor, o an anladım ki bu dokulu bir oje!

Son haftalarda kadife görünümlü oje tozlarını görmeye başlamıştık bazı kesimlerce çok beğenildiler ama benim içim nedense bir türlü ısınamadı onlara. Böyle sürüp yattıktan sonra ertesi sabah yorgan izleri oluşmuş tırnaklar olur ya. Onun gibi bir hissiyat verdi bana o ojeler.
Gel gelelim Golden Rose'un bu dokulu ojesi de bende tam olarak böyle bir his uyandırdı. Oje şişesinin herhangi bir yerinde dokulu olduğunu belirten bir isim, işaret de yok ayrıca.. Bunu belirtmeleri gerekirdi.
Ha ama rengi dokusuna rağmen hala çok çok tatlı.. :)Sargita Der Ki; Zevk işi ya bu, eğer siz dokulu ojeleri seviyorsanız bu rengi kesin denemelisiniz. Tam adı Golden Rose - Holiday Nail Color 66.

Not: Tırnağımdan çıkarırken normal ojeye göre pamukla biraz daha fazla ovalamak zorunda kaldım. İçindeki pütürler tırnak dokusuna da zarar verebilir bence.


Hepinizi öpeledim :)

3 yorum:

  1. merhaba, evet rengi çok tatlıymış fakat yaptığın benzetme çok doğru ben de o benzetmeyi kullanırım çünkü, yorgan izi kalmış gibi, pek tercih ettiğim türden oje değil ne yazık ki:(

    YanıtlayınSil
  2. bana göre; oje sürdüğün zaman pürüzsüz ve parlak olmalı, mat ojelere de alışamadım ben mesela uzun süre çıkarmamışsın ve parlaklığını yitirmiş gibi geliyor o da.

    YanıtlayınSil
  3. güzel yorum :)) açıkçası ben de pek sevemedim mat ojeleri, dediğin gibi pürüzsüz ve parlak daha iyi oje seçimim için :)

    YanıtlayınSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Red Bow Tie