Canlar fincanlar

20 Şubat 2014 Perşembe

Hayat bazen yoğun geçiyor..

Hayatımın anlayamadığım bir şekilde düşünce boyutunda çok yoğun olduğu bir dönemdeyim.
İlişki, iş hayatı, sağlık derken aklım bir hayli dolmuş durumda.
Bloguma istediğim kadar zaman ayıramıyorum hatta 2 ay gibi bir süre geçmek üzere eskisi gibi yazmayalı.
Emin olun eskisi gibi yazmak istiyorum ama enerjim yok..
İş yerimizde teftiş bekliyoruz.
İlişki her zaman üzerine düşünülmesi ve dikkat edilmesi gerekilen bir şey bence. (Bu yüzden ona gönüllü olarak enerjimizi veriyoruz.)
Sonra diyetti miyetti derken o da ayrı sıkıntı. Başlarda eğlenceliydi kabul. Ama bir iki haftadır diyeti biraz salladım ve hemen verdiğim kiloları yavaş yavaş geri almaya başladım. Bu da hafiften sinir yapıyor tabi.

Ama hayatımızda hiç bir zaman aklımız boş olmayacak yani bu temponun içinde her şeyi barındırabilmeyi denemek zorundayız.. Bloğumu da bu temponun içine katacağım, ve böylece yavaş yavaş bu yoğunluğun içeriğini genişleteceğim ve bu hayatla baş etme becerimi geliştirmiş olacak..

Bu akşam bu uzunca aradan sonra ilk yazımla geliyorum, belki de bir video olur beli mi olur :)

Bir de mutlu olak için bir kaç tavsiye buldum. Hepsini gerçekleştirin mutlu olun diyen iyimser böceklerden değilim ama bir kaçını gerçekleştirseniz kendiniz rahat edersiniz.
Aslında tüm ilişkilerimizde (arkadaşlık, aiile, sevgili) bunları denesek ve karşı taraf da denese bazı şeyler ne kolay olur. Bunu buraya koyuyorum :)Görüşürüz hatunlar, sevgiyle kalın elinizde mevcutsa :)
xx


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Red Bow Tie