Canlar fincanlar

17 Haziran 2014 Salı

Lensci.com' u gördünüz mü?
Hepinize merhabalar,

Ben ve benim gibi gözleri yeterince iyi görmeyen arkadaşlarımızın gözlüklerine şıp şıp yağmurun damlayıp iz bıraktığı, rüzgarla çalının çırpının gözlük camımıza yapıştığı, insanı deli ettiği devire nette gezinirken yaptığım keşif ile son veriyorum.
Gözlük takmayayım diyorum, takmayınca da dibime gelen dolmuşun nereye gittiğine ilişkin yazıyı  dahi okuyamıyorum. Yok yani.
Hem  gözlükle çirkin olmayayım hem de gözümün önünü görebileyim derken Lensci.com ' u buldum! :)


Sitesini siz de benim gibi incelemek isterseniz, siteye TIK TIK --> www.lensci.com

www.lensci.com
www.lensci.com

Şimdi de firma yetkilisinin bana verdiği bilgileri sizlere paylaşma zamanı. Aynen birinci ağızdan aktarıyorum;

Lensci.com 14 yıldır Gözüm Optik Mağazalarının internet satış sitesidir. www.gozumgozluklens.com 

Günümüzde sahte lenslerin yaygınlaşması ve göz sağlığını tehdit etmesi sebebiyle internetten güvenilir olmayan lens satış sitelerinden alışveriş yapmak geri dönüşü olmayan hasarlara sebep olabilmektedir. 

Mağazamızın gücünü arkamıza alarak hem kaliteli ve garantili hem de uygun fiyatlı lens ve lens aksesuarlarını Lensci.com’da müşterilerimize sunmaktayız. 

Müşterilerimizin göz sağlığını ve periyodik olarak doktor kontrolüne gitmelerini desteklemek için çoklu alım yapmadan en hesaplı fiyatları vermeye çalışıyoruz. 

Bununla da kalmayıp her ürün alımında yanında Biotrue lens solusyonu hediye ediyoruz. 

Buraya kadar anlattıklarından en çok; güvenilir alışveriş sitesi özelliklerini, uygun fiyatlı çalışmalarını ve her ürün alımında solusyon hediye etmelerini sevdim. Belli ki müşteri odaklı bir firmayla karşı karşıyayız..
Kutunun da şirinliğine bakar mısınız :)

lensci.com
lensci.com

Bir çok firma ürün yanında hediye gönderirken işe yaramayan şeyler hediye eder, ama Lensci.com bakın nasıl bir hediye veriyor ürünün yanında;

Biotrue Lens Solüsyonu :

Sağlıklı gözyaşı pH'ı ile uyumludur. Gözde doğal olarak bulunan bir kayganlaştırıcıyı kullanır. Bazı yararlı gözyaşı proteinlerini aktif olarak tutar. Biotrue lenslerin 20 saat boyunca nemli kalmasını sağlar, bu nedenle Biotrue kullanan kişilerin %97’si solüsyondan memnundur. 

Burada beni en çok etkileyen 20 saat boyunca lenslerin nemli kalmasını sağlaması ve gözde kuruluk gibi sağlık sorunları ortaya çıkarmayacak olması. Ben buna bayıldım doğrusu.

lensci.com
lensci.com


Sargita Der Ki; göz kuruluğu yapmasın, beni gözlükten kurtarsın, müşteriye önem veren bir firma olsun diyorsanız Lensci.com 'u sizlere öneriyorum. Yakın zamanda firmadan edindiğim lenslerimle ilgili detaylı bir inceleme yazısı da hazırlayacağım. Gözünüz bu markada olsun -_-

Şimdilik öpüldünüz :)1 yorum:

  1. Gerçekten site çok güzel. Reçeten varsa 20 tl indirim anında uygun fiyatlar ve yanında solusyon hediye. Sen diyince hemen girip baktım. Alıcam :)

    YanıtlayınSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Red Bow Tie