Canlar fincanlar

23 Ağustos 2014 Cumartesi

Kıpkırmızı Flormar Reflection Lipgloss

Herkese merhabalar!
Geçtiğimiz günlerde evde koca bir kutu rujum ve lipgloss'um bulunduğunu fark etmem üzerine ikinci bir emre kadar kendime ruj alımını yasakladım. Elimdekileri bitirmek üzere kendimle düelloya giriş bulunmaktayım. Bir yandan da sizlere bahsetmediğim ama bayılarak kullandığım rujlarım olduğunu gördüm. İşte şimdi bu bayıla bayıla kullandığım lipgloss'larımdan Flormar Reflection Lipgloss'tan bahsetme zamanı!

*Görsel Flormar'ın sitesinden alınmıştır.


Geçtiğimiz haftalarda Flormar'ın sitesinden indirime girdiğini görünce 4.25 TL 'ye edinmiştim. Sadece kırmızı rengi vardı ve ben kırmızı renk ruj kullanan birisi değilim. Sevdiğim birine hediye ederim diyerek sepete katmıştım. Ama ruj bana bir ulaştı ki, açıp da rengini bir gördüm ki bunu etsem etsem kendime hediye etmem lazım dedim! :)Bu kadar uygun bir fiyata bu kadar beğeneceğim bir lipgloss gerçekten beklemiyordum.
Yapış yapış his vermiyor ki bu beni lipglosslardan uzak tutan yegane sebeptir.
İki bardak su içince uçup gitmiyor.
Dudağıma sürerken verdiği kremsi his felaket hoşuma gidiyor. Jel gibi olanlardan nefret ediyorum çünkü..
Rujun üstünde Extra shine & wet lips yazıyor yani ultra parlak ve ıslak dudak görünümü sağlamayı vaad ediyor. Ve bu bağlamda işini de çok iyi yapıyor..
Kakao yağı, amber özü ve shea yağı barındırdığını belirtmem ise ne kadar güzel koktuğunu ve dudaklarımıza nasıl bir bakım yaptığını anlamanız için yeterli. :)
İçinde minik altın rengi parıltılar var. Yalnız dikkatinizi çekerim sim değil parıltı. Çünkü ben simli rujları hiç sevmem. Dudaktan çıkardıktan sonra rengi gider simi kalır ya hani nefret ederim. Bu rujdakiler ise gerçekten minicikler ve ışığa göre az veya çok parlıyorlar. Dudaktan çıkardıktan sonra ise renkle beraber size kendine iyi bak diyorlar :)

Üzüldüğüm konu şu ki bundan sonra satılıp satılmayacağı konusunda merak içindeyim. Flormar'ın sitesine girdiğinizde sadece bu rengi gösteriyor diğer renklerini göstermiyor ve stokta bulunmadığını belirtiyor. Umarım bu ruju kaldırmazlar.. Buradan Flormar yetkililerine seslenmiş olalım o zaman. 
Kaldırmayın! :)

Hepinizi öpeledim.2 yorum:

 1. Merhabalar, postunuzu zevkle sonuna kadar okudum. Güzel bir yorumlama olmuş, denenmeli bu ruj ilgimi çekti. Tesadüfen buldum blogunuzu ve severek takibe aldım, ilgi alanlarımız benziyor. mİlgilenirseniz bana da beklerim
  Sevgiler

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, blogumu beğenmeniz çok hoş. Bu ruj ise dediğiniz gibi kesinlikle denenmesi gereken bir ruj. Ben de sizin blogunuzu seve seve ziyaret ederim ve incelerim. İlgi alanlarımızın benzemesi de ne güzel tesadüf. Kendinize iyi bakın. Görüşmek üzere :)

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Red Bow Tie