Canlar fincanlar

3 Eylül 2016 Cumartesi

Sargita Der Ki Yaz Biterken Geri Döndüm!


Hepinize merhabalar!

Çoook uzun bir zamandır ortalarda yoktum.
Yokluğumda neler oldu neler bitti hiç bilmiyorum.
Hatırladığım bazı tatsız blogger atışmaları umarım son bulmuş ve insanlar olgunluğa belli oranda erişmiştir.
Beni sorarsanız muhteşem bir şekilde yenilenmiş, sıkıntıları stresleri geride bırakmış bir şekilde buralara geri dönüyorum.. :)

En son yaza girerken diyetimden bahsetmişim, iyi haber bir kaç kilo verdim ve bunu korudum, kötü haber diyeti çoktan bıraktım. :D Kış iyice kendini göstersin havalar serinlesin yine bi yürüyüşlere bi bişeylere başlarız elbet :)

Bunun dışında buralarda olmadığım süreç içinde nurtopu gibi bir bel fıtığım oldu. Aman dostlar ne eğilebiliyorum ne uzun süre oturabiliyorum, sıkıntı büyük. Ama bu beni durdurabilir mi asla durduramaz, dağlarda tepelerde gezmeye, hatta ayağıma dikenler batırmaya devam ediyorum. :D

Bunu da geçersek saçlarımda denediğim bir sürü renk oldu, bunları da paylaşacağım sizlerle tabi. En son masmaviydim, önümüzdeki günlerde ateş gibi bir kızılla geliyorum, kızıl rengi oturtma, koruma ve cilalama konularında tüm deneyimimi sizlerle paylaşacağım :) 

Bunca zaman buralarda olmadığım için, sizlere bir geri dönüş hediyesi de hazırlıyorum, en kısa sürede minik bir çekilişle hediyelerimi sizlere sunacağım.

Uzun lafın kısası, sizleri ve blogumu çok özledim.

Sargita Der Ki
Tüm dostlarıma selam olsun,
 GERİ DÖNDÜM... ;)Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Red Bow Tie