Canlar fincanlar

24 Eylül 2016 Cumartesi

John Frieda Root Booster Yoğun Hacim Veren Sprey

  Hepinize Merhabalar,

  Bugün sizlere John Frieda Luxurious Volume Root Booster Hacim Veren Spreyden bahsedeceğim.


   Eğer saçlarınız ince telliyse, hacim verme konusunda zorluk yaşıyorsanız ya da şeklinin hemen sönmesinden şikayet ediyorsanız siz de bu ürünü deneyebilirsiniz.

   Benim saçlarım ince telli olduğu için bu tarz ürünlere her zaman bir şans veririm. Benimle yola devam edip etmemek kalitelerine ve vaad ettiklerini yerine getirip getirmemelerine bağlıdır. :)

   Bu ürünü saç diplerinize uyguluyorsunuz. Zaten üstünde de Root Booster yazıyor. Yani dipten hacim veren bir sprey. Duşunuzu aldıktan sonra saçlarınızı tutam tutam ayırıp diplerine uyguladıktan sonra fönünüzü uygulayabilirsiniz. Zaten etkisini, sıktığınız an görmeye başlayacaksınız.

  Ben bu ürünü sadece hacim verici olarak değil şekil tutucu olarak da gözlemledim. Çünkü saçınıza uyguladığınızda saç tellerinizde hafif bir sertlik yaratıyor. Bunun amacı her ne kadar hacim vermek olsa da saçınızın şeklini korumaya yardımcı düşük sertlikte bir saç spreyi uygulamışsınız gibi bir his oluşuyor. Ben bu özelliğini de sevdim hatta zaman zaman sabitleyici olarak kullanıyorum. :)

  Ayrıca ürünün rahatsızlık veren bir kokusu yok. Saçlarınızı diğer spreyler gibi tutam tutam yapıştırmıyor ve kazık gibi yapmıyor.

 Ürünü 22-26 TL arasında bulmanız mümkün. Gratis'te indirim döneminde 16 TL ye kadar iniyor.

Sargita Der Ki; Saçınızın ekstra hacime ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız ama kazık gibi de olmasın istiyorsanız bu ürünü öneriyorum. :)

Hepinizi Öpeledim <34 yorum:

 1. tatlı bloğunu takibe aldım bana da beklerim :)

  YanıtlayınSil
 2. Aaa etkiliyo demek cidden:-O peki ertesi güne de kalıyor mu? yoksa bu da hemen o gün yıkanması gerekenlerden mi?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Diğer saç spreyleri kadar sert yapmasa bile yıkaman iyi olur. Yoksa kepeklenme yapabilir canım.

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Red Bow Tie