Canlar fincanlar

21 Eylül 2016 Çarşamba

Organix Bamboo Fiber-Full Kalınlaştırıcı Bambu Şampuan

Hepinize merhabalar,

Saçlarım ince telli ve ancak kendime yetecek miktarda olduğu için saç tellerini kalınlaştıran, hacim veren, dolgunlaştıran ürünleri denemeyi pek severim. :)

Bu gün sizlere geçtiğimiz yaz aylarında kullandığım bir üründen kısaca bahsetmek için buradayım.

Organix Bamboo fiber-full Shampoo. Yani Saç tellerini kalınlaştırıcı Bambu Şampuanı.
Bambunun saç tellerini kalınlaştırma gibi bir özelliği olduğunu hiç bir yerde duymamıştım.
Ancak bir başka markanın kalınlaştırıcı şampuanında da bambu özü olduğunu hatırlıyorum, demek ki var bunda bir keramet diyerek denemek istedim. İçinde ayrıca soya proteinleri varmış ki bu da saçı besleme açısından olumlu bir içerik.Ürünün yapısı kremsi değil, tam olarak jel gibi. Kokusu ise ısırgan otu ya da çok hafif nane gibi, bana biraz keskin geldi açıkçası ama tolere edemeyeceğim kadar değildi.

Gelelim saçı kalınlaştırma konusuna. Ben saç tellerimde gözle görülür bir kalınlaşma fark etmedim. Bu anlamda vaat ettiğini yerine getiren bir ürün olduğunu söyleyemem. Şampuan gibi yüzeysel bir ürünün, içten beslenen saç telini kalınlaştırma şansı olduğuna zaten pek inanmıyordum.
Ancak ben sadece tek kutu kullandım, belki uzun süreli kullanımda saç tellerinizde bir kalınlaşma olabilir, bununla ilgili bir şey söyleyemeyeceğim.
Bunun yanısıra saç uçlarımdaki kırıklarda azalma meydana geldi. Diplere faydası olmasa bile, saç uçlarımdaki kırıklara iyi geldiğini söyleyebilirim, ki bu da şampuanın vaad ettikleri arasında olan bir şey olmadığı için şampuanın marifeti olarak saymak ne kadar doğru olur bilemem. Belki de kullandığım diğer ürünlerin marifetidir. :)

Bu ürün başarılı olamamış olsa da ben Organix şampuanlarını çeşitlilik açısından seviyorum. Daha önce kullandığım dolgunlaştırıcı ve uzatıcı şampuanından çok olumlu sonuçlar almıştım, Ama bu ürünle yıldızımız barışmadı.


Eczanelerde ve Gratis mağazalarında Organix şampuan çeşitlerine rastlayabilirsiniz.
50 TL ya da indirimde yakalarsanız 26-36 TL gibi fiyatlara siz de saçınıza uygun olduğunu düşündüğünüz herhangi bir çeşidini deneyebilirsiniz. Ama ben bu çeşidini tekrar almayı düşünmüyorum.

Hepinizi öpeledim <3
3 yorum:

 1. bende bu markanın yağlarını çok severek kullanıyorum. bende beklerim :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bazı ürünleri gerçekten iş görüyor canım. Hemen geliyorum ben de :)

   Sil
 2. Bloğumda ödüllü blog keşif etkinliği var canım beklerim sevgiler :)

  YanıtlayınSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Red Bow Tie