Canlar fincanlar

24 Şubat 2019 Pazar

Sargita Der Ki uzun aradan sonra buradayım!

   Hepinize merhabalar..

   Bir de baktım ki, 2017 nin 9. ayında son yazımı paylaşmışım. 
Blogumdan uzak kalışımın üstünden 1 yıldan uzun zaman geçmiş.

   Üzüldüm kendi kendime, çünkü gerçekten çok emek verdiğim bir blog burası, yeni insanlar tanımanın keyfini yaşadığım, özgürce fikirlerimi belirttiğim bir çok kişiyi minik hediyelerle güldürdüğüm ve yüzümün güldüğü çok önemli bir yer.   Düşündüm de , ben tekrar yazmaya başlamalıyım.

  Yazmayı bırakmamın gerçek hayatımdaki meşkalelerin dışında bir sebebi daha vardı ki , bizim burada detaylı şekilde yazdığımız yazıların yerini, instagramdaki üç beş cümlelik fotoğraflar almaya başladı diye düşünmüştüm. Ve instagramda 2-3 cümle yazarak mümkün değil burada yaptığım kadar detaylı bir iş yapamazdım.
   Fakat bugün fark ettim ki orada yapılan işle burada yapılan iş arasında aslında dağlar kadar fark var. Satın aldığım bir ürünü Google'da aratıp da hiç kimsenin ürünle ilgili yorum yazmadığını görünce tekrar başlamalıyım dedim kendime. Instagramda mevcutsa bile yukarıda belirttiğim gibi çok özet bilgi verilmiş ürün hakkında mesela. Orayı ürün tanıtımından ziyade daha çok vloggerlara bırakmak gerek diye düşünüyorum. Bir gün tekrar instagram açarsam Sargita Der Ki için, yine buradaki postları tanıtmak amaçlı olacaktır :)

  Umarım beni unutmamışsınızdır ve tekrar eski günlerimize yavaş yavaş döneriz.

  Hepinizi Öpeliyorum.


Sargita Der Ki

1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Red Bow Tie